| xAnonymous a întrebat:

am o prietena care e in clasa a8a si nu intelege cum sta cu profilurile de liceu. Puteti sa ii explicati cum sta cu fiecare? Spre exemplu:
La bilingva de engleza ai mai multe ore de engleza etc

Răspuns Câştigător
| Mymiii a răspuns:

La mate info(fie ca e intensiv sau simplu) e multa mate, chimie, info, fizica si bio. La stiinte ale naturii, e multa chimie, biologie, fizica. La stiinte sociale, e istorie, geografie, limbi straine si obiectele de specialitate ca sociologia sau psihologia. La filologie e multa romana, limbi straine, latina, istorie.

2 răspunsuri:
| WoodenCross97 a răspuns:

''Prietena'' esti tu nu? laughing

| xAnonymous explică (pentru WoodenCross97):

Eus unt intr'a 9a o.o