| SoriSorinHtRC a întrebat:

am o problema, anul trecut mi s-a făcut un cont din acela clasdroom și am făcut orele pe el și acum sunt in A9 în același lucru și am alt telefon și nu pot să mă conectez, adică eu am contul și parola da spune că nu mă găsește, cum sa fac?

Răspuns Apreciat de Editori
| dannyel86 a răspuns:

Va trebui sa vorbesti cu administratorul de server (cel care se ocupa de gestionarea la nivel de scoala a platformei Classroom)
Anul trecut tu ai fost in clasa a 8-a, iar odata cu schimbarea ciclului scolar e posibil sa se fi facut o noua lista pe care sa fii inclus (daca in colectivul tau au suferit modificari).