| Mihai99182 a întrebat:

Salut TPU. Am picat bacul la matematica in iunie, la tehnologic si ma oftic ca a fost usor dar nu am invatat. Ce credeti, in sesiundea de toamna s-ar putea da la fel de usor?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

În mod normal e mai ușor în toamnă dar nu este obligatoriu să fie.

| Anonimul151 a răspuns:

Poate să fie mai ușor sau mult mai greu.

Răspuns utilizator avertizat
| Llilli a răspuns:

Daca acum iti este ciuda cunoscand motivul "supararii"tale dar a doua oara stiind si motivul stiind si starea si sa ai aceeasi surpriza ca in vara?
Ca sa nu mai simti in toamna oftica asta, lasa stresul pe care il ai acum si retine cat de multe informatii poti.
O sa reusesti, ai sa vezi!