| Sebastian_Wayland_1997 a întrebat:

, am rămas corigent la mate ok si sunt cls a 8a si la romana am trecut acum când am fost la evaluare la romana nu era numele meu scris pe usa, si directoarea mi-a zis sa vin pe 24-25iulie când sunt corijarile si am fost doar la mate, acum directoarea mi-a zis sa mă duc la liceul care îl vreau si daca sunt locuri libere si sa intreb si pe 4 august sa completeze fisa la inspectorat, dar eu nu am dat evaluare la mate/romana cum o sa o complteze, daca a mai patit cineva asa va rog raspundeti

1 răspuns:
| Alynaaa1234 a răspuns:

Pai o sa intri la un liceu profesional, fiindcă doar acolo se intra fără sa dai examenul