| Ignat_Alexandru_2000 a întrebat:

Am și eu o curiozitate! Mă întreb de aseară care e faza cu camerele de la examen? Adică inspectorii se uită in timpul examenului sau se înregistrează? Și dacă se înregistrează, inspectorii se uită neapărat sau doar daca este nevoie? Gen dacă două lucrări sunt la fel sau daca ai fost dat afara din sala de către un supraveghetor deoarece ai fost prins că ai copiat? Am și eu acesta dilema dar nu știu de celaughing)

2 răspunsuri:
| AnonymulCunoscut a răspuns:

Salut! Nu le trimite asa am crezut si eu... maine poti sa copii dar nu chiar tare in moduri mai discrete laughing Succes! PS : daca esti de la sat sa ceva mai indepartat no sa se uite nimeni pe camere.