| bokay a întrebat:

am 16 ani si st in clasa a 9-a la.profilup mate info.intensiv, si am calculat eu putin iar media mea o sa fie in jur de 8.50, cred ca peste, oricum, nu stiu ce sa fac, adica aud multi spunand ca ar trebui sa fi mai destept.la profilul asta, cu o medie mai mare,insa eu nu o am asa cum,, ar trebui", si as vr sa stiu, voi credeti ca ar trebui sa ma mut la.alt profil? Credeti ca ar trebui sa.am media mai.mare ca sa stau pe.profilul acesta? si inca o chestie,asta e suplimentar laughing),ma streseaza foarte mult scoala, cateodata, mai mult, clachez ca st multe de facut si nu stiu ce sa mai fac cu ele, chiar daca ma descarc, in ctv min iar vine senzatia aia in care...pur si simplu nu mai vr sa traiesti, si nu stiu ce sa fac nici cu asta...

Răspuns Câştigător
| MoxiMonny a răspuns:

Este o medie foarte bună, oricum bazează-te pe matematică, să iei bacu 100%. Sunt invidiozi, nu-i asculta.

0 răspunsuri:
Întrebări recente