| bokay a întrebat:

Am si eu o problema, sunt pe clasa a 9-a la mate info intensiv si nu stiu cam ce media ar trebui sa am, eu am calculat in jur de 8.50 si ma intreb oare daca e bine, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| pOokEe a răspuns:

E chiar foarte bine. Si eu am avut 8.30 si ceva media pe a 9-a si am fost destul de incantat.Pe a 10-a a devenit putin mai rau, dar oricum nu te stresa ( dar nu te lasa ) notele astea nu o sa conteze cu nimic, media din 9-12 nu mai influenteaza admiterea la liceu. Spun asta din perspectiva unui elev care e acum clasa a 10-a la un profil mate-info info intensiv.

1 răspuns:
| TheAG a răspuns:

Este bunicica, insa daca te-ai dus acolo inseamna ca esti mai istet/isteata si ar trebui sa ajugi la 9 happy