| RoByTzU_3995 a întrebat:

am si eu o intrebare... Am o profesoara comunista la matematica care nu vrea sa ma bage in examenu de admitere la liceu ps sunt clasa a 8-a si nu prea ma pricep la matematica si nu vrea sa ma bage in examen poate? Si daca ma baga la romana in examen si nu ma baga la matematica atunci ce se intampla cum fac si eu sa intru la liceu help plss, Multumesc dau funda

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

ASTA nu depinde de ea!
Vrea doar sa te stimuleze si bine face.
Totusi cred ca nu vrei sa te faci de ras la examen si sa vada toti colegii cat de breaz esti.Nu-i fi tu expert in de-ale matematicii dar nici prost nu esti, clar! Catava notiuuni trebuie sa stii si daca ceri ajutorul unui coleg/(colega big grin)pentu explicatii pe intelesul tau cred ca vei ajunge bine.
Succes thumbs up

6 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Păi, dacă nu te pricepi la matematică( după cum chiar și tu o recunoști) de ce vrei să te bage în examen?
Dacă nu te pricepi la matematică de ce vrei neapărat să mergi la liceu?
Dacă tu nu te pricepi la matematică se cheamă că e profesoara comunistă? Adică e una afurisită și a dracului, pentru că a trăit în anii comunismului?
A fost ea de vină cu ceva pentru că au fost acele vremuri așa cum au fost?
Părinții tăi, dacă au trăit și ei înainte de 89( pentru că gîndesc că au în jurul la 40 de ani) se cheamă că sînt comuniști? Se cheamă că sînt afurisiți și ai dracului?
Dacă tu ai o asemenea concepție, crezi că tu ești un școlar demn de a merge mai departe?
Băiețaș, tu ai rahat în loc de creier.
Cred că ai nevoie de niște spălături la creier!
Cei ca tine sînt oamenii care vor să fie viitorul acestei țări?
Bravos, națiune!
Curat murdar!

| RoByTzU_3995 explică (pentru corolav):

Cine dracu esti ma tu sa-mi zici mie asemenea lucruri, ai stat tu la **** mea? happy Sau, probabil ca tu ai rahat in loc de creier

| corolav a răspuns:

Un om de 68 de ani care, printre altele, a fost și profesor.
Tu nu te pricepi la matematică. Dar și la română ești ceva de "ducă-se-n Kalahari".
Vai de capul tău!
Flăcău, tu ai atîta creier că dacă-l pui la o găină merge - nainte cu fundul!

| Radu284 a răspuns:

Ce legatura au convingerile ei politice cu bagatul in examene?

| Ramoneluu a răspuns:

Nu are legatura... nu poate sa se impotriveasca sa participi la examen. Spune-le parintilor sa vorbeasca, cu ea. Funda?

| RoByTzU_3995 explică:

Nu eu ziceam ca are boala pe mine si nu vrea sa ma bage in examen, poate sa nu ma bage?