| Andrei200202 a întrebat:

am si eu o intrebare:

Mai pot face academia de politie daca mi s-a intocmit un dosar penal pentru o prostie facuta in urma cu 2 ani?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu. Asta este o conditie clara de autoeliminare: fara bube-n cap si dosar penal ori condamnari.
Ai rabdare, ca dosarul tau este inca in judecata, procesul inca nu s-a incheiat si treaba este destul de urata, ca sa dispara dosarul ala penal, pese noapte.

7 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Slabe sanse...
Ai fost achitat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru aXy99):

Are sanse chiar mari
Si daca a fost condamnat, o sa intervina reabilitarea

| aXy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde ce prostie a facut.

| Andrei200202 explică (pentru anonim_4396):

Eu totusi sper sa reusesc, imi pare foarte rau pentru prostia ce am facut o in trecut insa chiar imi doresc sa fac meseria asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei200202):

Dar ce ai facut?

| Andrei200202 explică (pentru anonim_4396):

Te poti uita la intrebarile mele

| Andrei200202 explică:

Mentionez ca acum am 17 ani.