| Adrian_Dan_1997 a întrebat:

am si eu o intrebare, mi am depus dosarul la facultate si am o problema, daca voi fii admis la taxa, nu o voi putea platii in urma unor probleme, imi pot retrage dosarul, si daca da, voi primii vreo sanctiune?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca iti poti retrage dosarul, fara nici o problema, singura pierdere este taxa de inscriere la admitere.

| Violleta2022 a răspuns:

De unde stii ca nu o vei putea platii... daca problemele alea nici macar nu au aparut? vezi viitorul?

Nu stiu ce sa-ti spun, te vad foarte negativist, pacat totusi s apierzi o gramada de bani cu taxa de inscriere la facultate si o parte din cursuri... pacat sa pierzi o sansa sa fii student.
Dar nu se palica nici o sanctiune, te retragi si basta.

| Adrian_Dan_1997 explică (pentru Violleta2022):

Ideea e ca problema deja a aprut si nu o sa imi pot platii taxa, si vreau sa stiu daca imi pot retage dosarul si sa ma inscriu in sesiunea de toamana cand voi dispune de bani