| Johnny19 a întrebat:

am si eu o rugaminte extrem de urgenta : cine este student la Spiru Haret la Relatii Internationale Studii Europene, va rog sa ma contactati.am mare nevoie.sau chiar si ceilalti care aveti cunostinte la Spiru Haret va rog contactati-ma aici sau la p_ionut27@yahoo.com. multumesc anticipat si va raman dator.

2 răspunsuri:
| taviyamato a răspuns:

Daca esti in primul an fa alta facultate ca aia e cam neserioasa big grin

| Johnny19 explică (pentru taviyamato):

Nu asta ma intereseaza.altele sunt interesele mele.insa chiar vreau sa iau legatura cu cinev de la spiru haret.m-ar interesa subiectele, grilele din anii precedenti.ai dreptate, insa am si eu.big grin