| mihaii2 a întrebat:

am si eu o rugaminte..imi puteti rezuma pe scurt in 4-5 randuri urmatoarele carti: Mizerabili de Victor Hugo; Cartea Junglei de Rudyard Kipling; Aveburile lui Tom Sawyer si O calatorie spre centrul Pamantului de Jules Verne? Multumesc anticipat.dau funda vot, tot ce vretibig grin

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

As fi curios sa vad un rezumat de 4 randuri la "Les Miserables" :-))

| teotaur a răspuns:

Fa-ti temele si citeste o carte, uitate la rezumate de pe net, doar nu-ti facem noi temele pentru ceva virtual ca o fundita...

| cosmin2000 a răspuns:

Buna! Daca vrei iti pot da rezumat la Cartile Junglei pe mess : lcosmin30! Funda?