| vantul99 a întrebat:

Salut TPU, anul acesta am intrat la liceu, la profilul mate info cu intensiv engleza si ma gandeam, daca, sa zicem eu iau media pe clasa a 9 a 9, 25 si cineva din profilul mate info simplu are media 9, 35 sau mai mult, poate sa vina in locul meu, iar pe mine sa ma mute la mate info simplu, fara fiu eu de acord?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate sa fii mutata fara acceptul tau si a parintilor, indiferent de media cu care ai promovat clasa.
Se poate sa fii mutata doar ca sanctiune disciplinara pentru fapte destul de grave dar numai intr-o clasa cu acelasi profil.

| vantul99 explică (pentru Ioandelasal):

Aha ok, mersi diriga asa ne zicea, ma gandesc ca vrea doar sa ne sperie.

| Ioandelasal a răspuns (pentru vantul99):

Sigur ca aceasta i-a fost intentia, m-ar mira sa nu cunoasca reglementarile in acest sens.

3 răspunsuri:
| MariaEElena0505 a răspuns:

Stai. Ce? Nu. In niciun caz.
Eu am fost la același profil ca al tau…și n-are niciun sens ce spui. In orice caz, stai linistita, totul va fi ok. ‘)