| Petrica1337 a întrebat:

happy Am vaszut un trailer pe youtube despre filmul "Ouija". Multi dintr-e voi stiti de acel film.
Vreau sa stiu daca faza cu Ouija este adevarata. Daca chiar poti invoca spirite in felul asta pentru ca vreau sa experimentez big grin
Multumesc happy.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se zice ca da. Chestia asta se practica in si in realitate. Apropo, daca tu chiar te apuci sa faci asta si daca spiritul ala e de treaba, trimite l si pe la mine. laughing)

| Petrica1337 explică (pentru anonim_4396):

Ok, ok. laughing
De ce vrei si tu unul? Greu de gasit prieteni de treaba, asa-i? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Petrica1337):

Să zicem că am nevoie de un spion mai "transparent"... rolling on the floor