| Sergiu001 a întrebat:

As dori sa fac un curs de engleza la Institutul de franceza din Bucuresti. Vreau sa stiu daca atunci cand ma inscriu imi preda engleza de la inceput sau trebuie sa stiu baza? Mi-l recomandati sa il fac sau trebuie sa gasesc altul daca da spuneti-mi, dar vreau sa fie tot in Bucuresti.Dau FUNDA si VOT!

1 răspuns:
| stpu a răspuns:

Depinde de nivelul cursului. Daca e pentru incepatori - o sa te invete de la zero. Daca e pentru avansati - trebuie sa ai cunostinte solide de engleza.
Verifica nivelul cursului, apoi tu decizi.