| Andrei123654789 a întrebat:

As vrea sa imi zice-ti si mie daca testele initiale de anul acesta 2012-2013 se trec in catalog, sunt clasa a 7-a si nu as prea vrea sa se treaca...Asa ca spuneti-mi care stie daca se trec sau nu ca anul trecut nu s-a trecut niciuna! A si ma scuzati de categorie dar fiind ce-a mai vizitata vreau raspunsul cand mai repede happy.

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

In principiu, testele initiale nu ar trebui trecute in catalog, dar fiecare profesor decide la obiectul sau daca trece sau nu notele. Unii chiar spun la inceput ca nu le vor trece, iar la sfarsitul semestrului, din lipsa de note, trece si aceste teste. Ar fi bine sa-i intrebati pe profesori, mai ales daca sunt aceeasi de anul trecut. Bafta!