| CosminAka123 a întrebat:

Azi am sustinut proba de bacalaureat la istorie si am mari emotii. Idee este ca am stiut cam toate subiectele atat la sub 1 la punct 6 7 cat si la sub 2 punctul 6, dar si subiectul 3. Greseala mare pe care din pacate am facut-o, o greseala din lipsa de concentrare, este ca unde imi scria cu mentionati, n am folosit ghilimelele, ba mai mult cuvinte proprii. o sa mi se taie tot raspunsul? Sau se ia in considerare macar jumatate?

Mai am si o intrebare legată de subiectul 3 in ceea ce priveste limita. Scria aproximativ 2 pagini. ideea este ca eu am scrisul marisor. si am depasit destul de mult 2 pagini. Cat o sa mi se scada per total din nota?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă scrii mare îți anulează, e semn.