| Anghel_Dragos_1997 a întrebat:

azi la scoala mi sa scazut nota la purtare pe motiv ca am injurat un coleg care ma tot striga,
avusasem ora cu diriga si ma auzise si mi-a scazut nota la purtare la 9 (a scris cu creionul ),
chiar trebuia sa imi scada nota la purtare? adica am facut ceva atat de grav?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| RaduLemon a răspuns:

Daca ii ceri scuze dirigintei si colegului si spui ca nu se va mai intampla.o sa te ierte, lasa ca nu e asa grav.

| Anghel_Dragos_1997 explică (pentru RaduLemon):

Colegul nu se suparase sunt in clasa a-10-a e normal sa ne mai injuram asa in gluma oricum mersi chiar ma simt mai usurat

3 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

Depinde de injuratura laughing
Dar punctele alea cu creionul sunt trecatoare.
Daca nu se discuta in comisia de la sfarsitul semestrului despre problema ta nu ti se va scadea..eu am avut de alea cam in fiecare clasa in 5-8, dar nu mi-a scazut niciodata.
Acum depine si de diriginta ta, cat de serioasa e.
Salut!

| Anghel_Dragos_1997 explică (pentru Ibrahimovic):

I-am zis sa se duca in P**a mea ca ma enerva nu cred ca e chiar asa de grav