| Polinco a întrebat:

Cand e Scoala altfel acum in 2018? Pe ce data? Multumesc!

11 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

Data Saptamanii Scoala altfel ramane la decizia fiecarei scoli in parte.

| asperger3 a răspuns:

Scoala e cea care alege acum.
De exemplu a mea a ales ca Scoala altfel sa fie incepand cu 19 martie pana pe 23 fix in perioada cu simularile.
Mentionez ca au decis de pe semestrul intai cand se va face.
Alte scoli vor avea saptamana viitoare

| ș53fan a răspuns:

Depinde de liceu/școală! La mine de exemplu o sa fie in perioada:23-27 aprilie! Deci e diferit
Uite un exemplu:La liceul meu este pe 23-27 aprilie în timp ce la celelalt liceu care este teoretic este săptămâna asta!

| ș53fan a răspuns:

Mai bine interesează-te pe la colegi...ca sa nu fii luat pe nepregătite! Înțelegi?

| Jakye a răspuns:

Salut,
Săptămâna viitoare. (26-03-2018 » 30-03-2018)

| curioasa210 a răspuns:

La mine in scoala este in saptamana 26-30 (luni-vineri) happy

| curioasa210 a răspuns (pentru curioasa210):

Fiecare scoala isi alege saptamana. Vorbeste cu un profesor sau chiar directorul/directoarea

| AlecuAlex a răspuns:

Depinde de scoala

| SkittlesP a răspuns:

26.03- 30.03 la scoala mea, si majoritatea scolilor

| IoanaDraguta a răspuns:

Depinde de școală. EA poate alege sa fie inevoie decembrie (a trecut), în martie, în aprilie sau în mai. Îți va spune dirigintele / invatatatorul cand va fi

| anonymousgirl17 a răspuns:

Depinde de scoala! de exemplu: saptamana altfel la mine la scoala a fost in noiembrie

Întrebări recente