| TheSundărSitaara a întrebat:

Care sunt formulele chimice ale fibrelor textile naturale organice(bumbac, in, cânepă, lână, mătase, sisal, manilă, nucă de cocos etc) + imagini cu formulele, dacă se poate?

Ofer fundă! happy

Răspuns Câştigător
| TheSundărSitaara explică (pentru HiHiHi18):

Aveam nevoie de formule în urmă cu un an. M-am descurcat până la urmă, pe unele le-am găsit, pe altele nu. Mulțumesc oricum. Și deoarece ești singurul/singura care a răspuns la întrebare, voi avea cel puțin bunăvoința să-ți acord fundița, în fond, și tu te-ai sinchisit să-mi răspunzi. Mulțumesc din nou pentru efortul depus!

O seară frumoasă!

Cu deferență,
S.

happy

1 răspuns: