| Madalina285 a întrebat:

Ce mai faceti? Ati dat tezele? :-s Am si eu o intrebare pentru voi...pentru cei mai mari sau de aceasi varsta...la teza din clasa a 6-a, sem 2, ati dat din balada sau din fabula? Pentru ca nu stiu la ce sa ma astept. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Cosmin15 a răspuns:

Buna,eu personal in a 6-a nu-mi amintesc sa fi dat din fabula dar asta tine de atitudinea profesorului, iar daca voi v-ati focusat mult pe lectia asta s-ar putea, oricum este destul de simplu cel mai bine ar fi sa fi pregatita pentru orice happy, noroc la teza

4 răspunsuri:
| xamwazady a răspuns:

Sall
Inavatale ambele eu sunt clasa a 8a.SI invat la literatura totttt.Nu ai de unde sa stii ce iti va da profesorul tau.

| BogdanTheo a răspuns:

Depinde de profa, eu am dat din balada! Dar iti repet depinde de profesoara! Poate sa iti dea fabula sau balada sau poate amundoua! e bine sa le pregatesti pe amundoua

| sabinaaa28 a răspuns:

Teza se da cu subiecte difetite. Asa stiu eu! Depinde de profesor.

| darius9811 a răspuns:

Da eu am dat...