| DeCeMaiContează a întrebat:

Cum credeti ca vor fi anul acesta subiecele la evaluare nationala? Sincer,mi-e putin frica, mai ales la mate.La romana nu am asa mari emotii, insa la mate...

3 răspunsuri:
| MarianaNiculescu a răspuns:

Cu totii avem emotii.Dar daca te simti stresat nu te mai gandi la acest subiect. Poate sa-ti provoace emotii mai mari.
Trebuie sa inveti

| UnAnonimFaraNume a răspuns:

Norocul meu ca eu sunt inversul tau si la romana poti invata totul foarte repede, chiar si de la 0.
Dar, ai si tu bafta! Sa stii ca examenul la matematica va fi extrem de usor, sa iei 10 curat va fi floare la ureche! Trebuie sa fii atent si sa privesti in ansamblu, sa nu te panichezi, fiindca totul e logic si usor. Daca vrei sa iti zic cam ce se da, simte-te liber sa ma intrebi, am analizat toate indiciile si e cam clar. Multa bafta!

| Libertate989 a răspuns:

Fute ma cat mai poti si gata