| cristina40225 a întrebat:

Cum credeti ca va fi anul acesta avaluarea nationala la romana si mate?

6 răspunsuri:
| Crissssssss a răspuns:

Gen

| OanaRalucaPorumb a răspuns:

Uite aici niste modele :file:///C:/Users/Adrian/Downloads/EN_VIII_Limba_romana. zipfile:///C:/Users/Adrian/Downloads/EN_VIII_Matematica(1).zip

| AndreeeaDaniela a răspuns:

Eu cred ca va fi asa si asa, adica nici foarte simpla, dar nici exagerat de grea.Conteaza doar sa fii foarte bine pregatit si sa stii sa iti stapanesti emotiile.

| cristina40225 explică (pentru AndreeeaDaniela):

Ce crezi ca va fi? gen epic sau liric?

| AndreeeaDaniela a răspuns (pentru cristina40225):

Pai probabil cred ca ne va da o poezie.Asta cred eu, dar nu stiu.