| alexionut45 a întrebat:

cum pot afla mediile de admitere pentru liceu pe anul acesta?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Cum pe anul asta?

Poti vedea mediile cu care s-a intrat anul trecut si sa iti faci o idee cam pe unde te-ai clasa si care e nivelul liceului. Oricum asta nu iti da nicio garantie, in anul in care am intrat eu la liceu(am fost ultimul an cu capacitate) ultima medie de la profilul meu a fost 8, in anul urmator (an cu teze unice-unde tot prostu a luat note exagerat de mari) ultima medie a fost 9 si ceva - desi nivelul real era de aproape 7!

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

De pe site-ul ministerului, www.edu.ro la admitere.