| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta mediile de admitere la liceu vor creste sau vor scade?

4 răspunsuri:
| deeadeea111 a răspuns:

Buna,mediile de intrare difera de la un an la altul.Nimeni nu poate stii ce va fihappy

| xBya a răspuns:

Daca veti continua cu greseli de genu 'vor scade', tu cam ce crezi?

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Ce-ar fi ca, intai sa inveti mai bine, in special limba romana( corect se zice vor scadea) si apoi, daca treci de Examenul de Capacitate sau cum se mai numeste in prezent, sa iti pui astfel de intrebari? Caci daca nu inveti, nu te vad la vreun liceu, poate scoala profesionala.

| PwNZ a răspuns:

Depinde de licee, oricum la cele bune vor creste.