| sebypetrescu921 a întrebat:

daca in bac am luat 5 la romana, 4 biologie si mate, in toamna dau la toate 3? Sau doar mate si bio?

Răspuns Câştigător
| Crush247 a răspuns:

Doar bio si mate.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de ce vrei tu. Poti solicita sa dai la toate 3 materii sau numai la matematica si biologie, solicitand, in cererea de inscriere, sa-ti fie mentinuta nota de la romana.

| Crush247 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Cum sa depinda de ce vrea el? laughing
Nu depinde de ce vrea el.
Daca a picat la astea 2 trebuie sa le dea pe asta pentru a le lua, si abia in sesiunea urmatoare are voie sa isi refaca media.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Crush247):

Se pare ca nu mi-ai citit atent raspunsul. Mai citeste-l o data.

| Crush247 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Da, asa este!
Greseala mea.