| 10Bubico a întrebat:

Daca in teza la Matematica iei 1 sau 2, in catalog se trece aceeasi nota? Profesorii sunt obligati sa treaca aceeasi nota?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bineinteles ca in catalog se trece nota pe care ti-a dat-o, indiferent care este aceasta, n-are cum sa treaca alta nota.

| AFR81 a răspuns:

Profesorii iti trec nota pe care o iei. Daca sunt binevoitori, e posibil sa te asculte pentru a ti-o mari. Daca nu, ai luat 1, 1 vei avea si in catalog.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Evident că, în catalog, se trece nota primită la teză!

Toate cele bune!

| Fatamuntilor a răspuns:

Bineinteles,tu ce crezi?
Arata nivelul tau de cunostinte.
Sunt profesori care noteza subiectele pe puncte! Un punct din oficiu si restul cat stii.

| liviu890 a răspuns:

Nu prea ai cum sa iei nota 1. Nota 1 se da mai mult pentru copiat. Daca sa zicem ca esti foarte foarte slab si reusesti sa iei nota 1 (performanta greu de atins), profesorul daca vrea si ii este mila de tine poate sa iti puna 4 sau de ce nu chiar si un 5. Deci nu este obligat sa treaca aceeasi nota!