| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU,de ce masoni din industria muzicala fac tot felul de semne satanice adica antonia,andra,inna, delia etc

Răspuns Câştigător
| Iamnotme a răspuns:

Apartin Illuminatilor happy cauta pe net, trebuie sa fie ceva documentar despre Illuminati, si vei vedea happy

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mai copile, tu ai cea mai vaga idee ce sunt aia masoni si cu ce se mananca?
Am impresia ca, in capul tau sec, mason=pitipoanca.
Vezi-ti de scoala si nu te mai baga in ce nu te pricepi.

| Ibrahimovic a răspuns:

Lol rolling on the floor))
Habar nu ai ce-s aia masoni. Cantaretii cand fac acele semne nu le fac pentru ca ar fi masoni. Doamne. rolling on the floor