| DevilZoneX3 a întrebat:

deci eu sunt la profil electric, si vreau sa ma transfer dupa ce termin a 9-a la alt liceu cu profil stiinte sociale, daca gasesc loc liber, ce trebuie sa mai fac sa ma transfer? Si ce diferente dau ca sa intru acolo, cat trebuie sa iau la acele diferente? trebuie sa am motiv intemeiat sa ma transfer?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de profilul pe care doresti sa-l urmezi. Pai ar trebui sa iei nota de trecere. Nu trebuie sa ai motiv.