| anonim_4396 a întrebat:

e cineva de la liceul tehnic Gheorghe Asachi botosani mie mi-ar iesi media intre 7 si 7.67 am sanse se sa intru? FUNDA! p.s. La filologie si stiinte sociale

Răspuns Câştigător
| Blackwoman27 a răspuns:

De ce nu te indrepti spre un liceu teoretic? La media asta si la cat de grele au fost examenele eu zic ca ai avea sanse sa intri si la un liceu mai bun.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se pare că ai şanse să fi admisă :)

Anul trecut, ultima medie la Filologie a fost de 7, 49.
Iar la Ştiinţe Sociale a fost de 7, 43.

Vezi mediile din 2013 la linkul : http://www.admitereliceu.ro/......i-botosani

Toate cele bune.

| Anonimus1235 a răspuns:

Liceul e forte bun, motivul pentru care nu se intra cu medie mare de tot este pentru ca e cel mai mare liceu (ca numar de clase) si multi paca bacul dar jumatate din fiecare clasa il trece. Eu sunt acolo si sincer chiar imi place