| AjutoameniipeTPU a întrebat:

Salut TPU. E greu Evaluarea Nationala la romana si matematica? Imi este frica.

4 răspunsuri:
| 120bulevard a răspuns:

Ooo, tinere, baietas mic cu puf si mustata fina... Tu crezi ca e greu? Ti-e frica? Asta e abia inceputul, stai sa vezi ce inseamna BAC, prima ta sesiune, primul tau examen auto, atunci o sa vezi ce inseamna frica adevarata, pana atunci, traieste-ti copilaria cat o mai ai laughing

| Ajeos a răspuns:

Nu prea e grea, dar sa n-ai emoții, daca ma înțelegi ce zic

| AjutoameniipeTPU explică (pentru Ajeos):

Este usor la romana?

| Bogdim0t a răspuns (pentru AjutoameniipeTPU):

La română este destul de ușor, el fiind jumătate bazat le un text. Dar asta nu te scutește din a învăța la gramatică