| Mariusdinu295 a întrebat:

Este in regula daca folosesc pentru atestatul la informatica un proiect cumparat? Cunosc destul de bine programarea insa nu am avut timp sa il fac si cea mai convenabila metoda ar fi sa cumpar unul.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Daca gasesti pe cineva sa il faca pentru tine si acel proiect nu l-a mai folosit nimeni niciodata, da. Ei nu au de unde sa stie daca l-ai facut tu sau nu. Si nici nu prea le pasa sincer.

2 răspunsuri:
| AC4S4 a răspuns:

In primul rand, nu e legal.
In al doilea rand, vei avea si de explicat ce ai facut acolo, poate de facut si modificari.

| FonAfon a răspuns:

NU.