| anonim_4396 a întrebat:

Eu am fost repartizat la o clasa de textile si as vrea sa stiu daca ma pot transfera la mecanica in acelasi liceu.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Da happy se pot face multe în cadrul unui liceu, depui cerere. Vorbeşti cu diriginta / dirigintele tău sau cu domnul / doamna directoare. După vii cu părinţii şi spui ce vrei şi unde vrei. Acuma depinde şi de liceu cum e organizat, te descurci tu happy

1 răspuns:
| maryus24 a răspuns:

Eu nu sunt de la inspectorat sau director sau profesor la vreo scoala, dar daa ai vreo intrebare ce spui ca in timpul scolii sa mergi la secretariat si sa intrebi daca se poate si sigur vei primi un raspuns sau ti-e frica ca te vor manca de viu.
Maturizativa.Ai o minte de un copil de 10 doar aceea pun multe intrebari.