| Soava_Arianda_1992 a întrebat:

Cum e viata la liceu? Intreb din curiozitate pentru ca din toamna voi fii clasa a9-a...vreau sa stiu tot ce tine de liceu.Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Destul de ok, nu ma pot plage. Acum depinde de norocul fiecaruia ce colegi si profesori o sa aiba. Ai mei nu sunt cine stie ce. Gen... nu sunt ca mine, nu-i pot,, trasnforma" din colegi in prieteni, insa ma bucur ca nu chef de bataie / cearta / nu isi bat joc de mine.

Viata la liceu este chiar placuta si daca intrebi multi oameni care au absolvit liceul, sunt sigur ca o mare parte dintre ei o sa-ti spuna ca e cea mai tare perioada din viata. big grin
Mult noroc boboaco si iti urez mult succes in acesti 4 ani!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Obositoare

| Ioana990 a răspuns:

Nu e mare lucru. Adica sunt colegi noi si la inceput se formeaza grupuri, apoi trebuie sa te adaptezi cu profesorii. Dar e mai frumos decat in generala. Succes