| ohLuke a întrebat:

happy Ieri am dat test la fizica si nu am invatat... am 2 de 10 si 9 in teza si nu voiam sa imi stric media, asa ca atunci cand profesoara ne-a spus sa dam lucrarile, eu am ascuns-o pe a mea... Ce as putea sa ii spun cand ne aduce rezultatele? sad

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Iată cum se pretează un școlar de notele 10, 10 și 9 ( chipurile un școlar de valoare, corect, cinstit) la mizerii.
Ce mai, hoție ca-n codrii Vlăsiei!
Și pe lîngă el și alt sfătuitor de aceeași teapă.
Așa cresc școlarii din România de astăzi. Hoți, escroci, min cinoși.
Bravos! Bine mai gîndiți! Felicitări!
Dar nu e de mirare. Cum e sacul e și peticul.

| darrio2007 a răspuns:

Si crezi ca ai facut bine procedand asa? De ce ai facut-o? Din orgoliu.Ai facut mult mai rau procedand asa.Parerea mea este sa ii spui adevarul.Pacat de notele tale.

| akaMarian a răspuns:

Ai putea sa ai spui ca nu ai fost la ora aia. Ai putea sa ai spui adevarul. Ai putea sa ai spui ca i-ai dat-o dar ti-a pierdut-o ea.

| darrio2007 a răspuns (pentru akaMarian):

Cum poate spune ca nu a fost la ora daca apare prezent in catalog? O mai face si proasta daca spune ca i-a pierdut-o ea.Din tot ce spui tu doar partea a doua este cea mai potrivita.In rest esti penibil, mai baiatule.

| akaMarian a răspuns (pentru darrio2007):

Tu esti penibil pentru ca omul a vrut solutii, si tu vi si te iei de mine pentru ca esti un nimic, daca esti atat de desptept pe cat pari puteai sa il ajuti pe om. Si nimeni nu poate sa demonstreze, poate sa ai spune cineva ca la sarit pe el, se mai intampla. Tu esti un hater de ****!