| Katalinn699 a întrebat:

ieri m-am inscris la liceu iar azi diriginta mea mi-a zis ca sunt pe langa acolo la liceu si ca mai bine ar fi daca merg la profesională si din ce am înțeles ca deja a trimis înscrierea online sau ceva de genu, daca ma refuza la liceu pot sa ma inscriu la profesională la același liceu?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce să creadă că la liceu nu e de tine? Nu are nici un drept să decidă ea în locul tău, mai ales să-ţi facă ea înscrierea. Poate gândeşte aşa pentru că ai fost un elev slab la învăţătură şi îţi cunoaşte capacităţile dar chiar şi aşa, tu decizi la final unde te inscrii, nu ea.