| MelindaVictoria a întrebat:

Ma inscriu la ASE si am o intrebare la eseul motivational. Cum e corect sa scriu: Matematica-Informatica Intensiv Limba Engleza sau matematica-informatica intensiv limba engleza?
Stiu ca e intrebare de retardati dar nu-s prea departelaughing

1 răspuns:
| mastadont a răspuns:

Trebuie scris limba engleză fără literă mare. Pentru a fi mai clară propoziția trebuie să specifici ce anume ai făcut intensiv: Matematică / informatică intensiv și limba engleză sau matematică / informatică și limba engleză intensiv.