| Vlasie_Cosmin_1995 a întrebat:

mi-e frica pentru ca o sa imi scoata firele de la operatie, am o operatie la testicul, nu e grava dar vreau sa stiu daca ma doare. [ nu e fimoza]

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Probabil ca te va anestezia local. Ai trecut prin ce era mai greu, acum asta e o nimic toata pentru tine, ai sa vezi! Incurajeaza-te singur, frica intensifica potentiala durere.

| Nix15 a răspuns:

Eu am avut operatie de apendicita (stiu ca nu e acelasi lucru, dar sunt tot fire) si cand mi-a scos firele nu a fost rau, simti mai degraba furnicaturi.
Nu-ti face probleme, ai trecut prin ce a fost greu