| mariuscraiova a întrebat:

Ne-a dat la romana sa facem un discurs politic si habar n-am.va rog eu ajutati-ma

3 răspunsuri:
| adisuper a răspuns:

Scri cat mai multe minciuni, scrii ca o sa faci autostrada suspendata peste Bucuresti si promiti salari de 10.000 euro si te voteaza toti colegi laughinga da si note de 10 la romana laughing

| mariuscraiova explică (pentru adisuper):

Nu prea a idee cum sa-l fac, cum sa incep.nu stiu ajuta-ma putin

| adisuper a răspuns (pentru mariuscraiova):

Cauta pe net diferite discursuri si iate dupa modelul lor, este simplu nu prea au o formula exacta.