| RoRoxana a întrebat:

love struck
La scoala ne facem cadouri(baiat cu fata), iar eu am picat cu colegul meu de banca. El e mai copilaros, sensibil(plange din orice) si habar nu am ce cadou sa ii cumpar.Colegele mai fac misto de mine si spun sa-i cumpar o papusa Bratz laughing, dar habar nu am.Va rog niste idei puppy dog eyes

Funda :X!

Răspuns Câştigător
| mirunaioana a răspuns:

Ii poti face o felicitare.Sau ii poti cumpara o cana cu o semnificatie speciala, ii poti lua o camasa, ii poti lua o carte, un arlechin din acela pe arcuri care se ridica dintr-o cutie.Sunt foarte multe lucruri.
Si eu am un baiat de genul acesta in clasa si i-am dat o camasa, o felicitare si o carte.Acum depinde si de gusturile lui, bineinteles.
Mult spor la cautat!

4 răspunsuri:
| AaBb a răspuns:

O lada de bere. xD
Sau o carte. big grin

| noooname a răspuns:

Cumpara-i un ''Mos Craciun '' de plus.

Oricui ii place asa ceva in ajunul sarbatorilor de Craciun!

SUCCES!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un hamster Zhu Zhu:
http://www.3wmagazin.ro/cumpara/hamsteri-zhu-zhu-pets-529756

| al3xxutza a răspuns:

Numai prosty.auzi hamsterlaughing

si eu anul trecut am avut sa-i dau la un baiat tot asa plangacios.numa am o intrebare cati ani are?

daca are peste 14 bienteles o carte cu cei place sau cel mai fain ec i-am luat si eu avea 14 ani i-am luat un plus ursuletz pe care scriia nu mai plange sunt aici :X

a fost atat de fericit colegele au inceput sa rada ca au crezut ca-mi place de el. dar dupa aia el a spus voi sunteti niste nesimtite. ea macar a dat un cadou super nu ca voi sh apoi siau cerut iertarelove struck