| Edok a întrebat:

pe data de 25/05. 2018 (Vineri, daca cititi aceasta intrebare pe 22/05). Eu va trebui sa plec la bunici, asta inseamna ca va trebui sa plec de la scoala mai repede. Imi va trebui o cerere de invoire,bun, dar, cum o fac?

Mersi happy

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Spune-i mamei să sunte diriginta și să te "învoiască" la data la care ai nevoie. Sigur rezolvi!

| Edok explică (pentru sierra1):

Hai c-a mers, mersi mult happy Sanatate >3

| sierra1 a răspuns (pentru Edok):

Să fii iubit!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vorbesti cu doamna dirigintă maine si i spui ca vineri nu vi la școală intrucit pleci la bunici. Succes.

| Edok explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ok,mersi happy

| Edok explică (pentru CristiDinBucuresti):

O mica mare problema, diriginta se interneaza cu 2 sapt. mai repede de vacanta, s-a internat si nu mai raspunde la telefon, maine trebuie sa duc cererea. Eeeh...