| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva ce trebuie sa facem la inscrierea pentru examen si ce documente trebuie aduse.

Răspuns Câştigător
| Lory_8891 a răspuns:

Copie dupa buletin ( sau in cazul in care nu ai buletin inca, copie dupa certificatul de nastere ) iar aceasta copie o pui intr-un dosar cu cateva folii. Apoi diriginta/ele iti va da o fisa ca un fel de cerere unde vei completa datele tale personale, sesiunea etc. Copia dupa buletin iti va ramane la secretariat atasata la dosarul pentru liceu. Sper ca te-am ajutat si succes la examene:*.