| RazzyFTW a întrebat:

Puteti sa-mi dati 3 motive de ce ar fi Succesul cel mai important lucru in viata? 2 pro si 1 contra?

2 răspunsuri:
| criisz a răspuns:

Prin intermediul succesului te poti simti realizat, implinit.
Doar atingand culmile cele mai inalte ale succesului poti realiza tot ceea ce ti-ai dorit.
Uneori, pentru a avea succes trebuie sa acorzi mai multa atentie anumitor factori care ti-au adus succesul, astfel, pierzi un timp important pe care l-ai putea petrece cu familia sau cu prietenii.

| negru30 a răspuns:

Cel mai important lucru in viata nu este succesul - acesta vine de la sine daca tu iti doresti sa ajungi cat mai sus