| m4d4l1nn a întrebat:

Salut TPU, sunt a12a la economic și am una bucata dilema. Pt a3a proba la bac am de ales între economie, psihologie, logică și geografie. Din start am scos din ecuație economia și psiho ca n-am o treaba cu ele și nu știu ce sa aleg dintre logică și geogra, vouă care vi se pare mai ușor de învățat?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La geogra se ia bacul așa, din mers (răspunsurile corecte sunt in enunțul cerințelor)

| dullcat a răspuns:

Buna.Eu am ales logica in detrimentul tocirii.laughing Depinde de tine si stilul tau de invatare.

| NLS a răspuns:

Eu am dat la vremea mea din geografie.
Nu mi s-a părut prea greu, am citit cu atenție materia de 2 ori, am mai făcut teste, am luat 9.80.
Colegii care au dat din educație fizica, logica, chimie și biologie, au luat note mai mici.

| SingleForOne a răspuns:

Mai ușor de învățat sau mai folositor pe viitor? Dintre cele alese, mai bine geografia pentru viitor; dacă vrei mai ușor, atunci logica.

| adryang78 a răspuns:

Cred că geografia. Până la urmă, e vorba de toceală și ținere de minte. Cu logica altfel stă treaba.

Răspuns utilizator avertizat