| anonim_4396 a întrebat:

Eu vin clasa a a 12-a si sunt la profil tehnologic si din cate stiu dau bacul la romana, mate (tehnologic) si trebuie sa aleg intre geogra, economie, psiho si logica. Inca nu stiu ce sa aleg dintre psiho si geogra, as alege psiho la bac, dar nu stiu cum e, daca e greu sau usor, daca e cineva care a dat bacul la psihologie sau cineva apropiat, m-ar ajuta enorm sa stiu cum e ca sa stiu la ce sa invat din timp. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Evident geografie. E cea mai usoara materie, nu trebuie sa te omori cu invatatul si poti lua 10 linistit.

| lilianaadelina a răspuns:

Si eu sunt pe profil tehologic cu specializare in economie, deci as fi tentata sa aleg economia

| Babyneed a răspuns:

Cel mai usor e la logica. Eu la logica am dat si am luat 9.80.