| Sergiu_Sergiu_2001 a întrebat:

Sunt clasa a 8-a și nu as vrea sa greșesc cu profilul pe care vreau sa îl aleg pentru liceu. Eu as vrea sa dau la filologie bilingv engleza. Dacă merg pe profilul dorit am sa pot da după terminarea liceului la politie?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, poţi happy
E chiar indicat să faci un liceu cu specializarea de Filologie bilingv Engleză deoarece te va "ajuta" la admiterea de la Academia de Poliţie!

Toate cele bune!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, filologia bilingva chiar te ajuta la examenul de admitere in Academia de Politie.