| Tobiii a întrebat:

Sunt clasa a 8`a si acum ceva timp am dat simularile si am luat niste note oarecum micii ( nu prea m-am pregatit ca era doar simulare si a fost si o simulare destul de grea) Am auzit ca simularile se dau de obicei mai grele decat examenele in sine, este adevarat?

Răspuns Câştigător
| LWikErR a răspuns:

Da este adevarat, simularile sunt mai grele pentru ai stimula pe elevi sa invetehappy
examenu e mai usor

| Azµre a răspuns (pentru LWikErR):

Pe vremea mea când am dat simulările erau foarte ușoare. Și examenul în sine este foarte ușor dacă înveți. Dacă mergi pe principiul lasă ca simularea e mai grea ca examenul o să faci un drac la examen.

6 răspunsuri:
| AndreiDr a răspuns:

La noi in hunedoara au fost mai usoare exercitiile de la subiectul 2 si 3 decat subiectul 1.

| yoelee a răspuns:

Da chiar sunt mai grele.Si eu cand le-am dat am luat la mate o nota nu prea frumoasa(in jumatatea de jos a listei cu note) dar m-am pus pe invatat si la examenul propriu-zis am luat muuuuult mai marehappy

| LWikErR a răspuns (pentru yoelee):

Cat 6?
laughing)

| yoelee a răspuns (pentru LWikErR):

No comment

| opppa a răspuns:

Si eu sunt tot in a 8-a si eu am auzit acelasi lucru laughing
eu sper sa fie asa... imi pun speranta in asta rolling on the floor)
dar nu trebuie sa te bazezi in totalitate pe spusele unora ( care par a fi adevaratebatting eyelashes )
nah. eu una asa sper sa fie happy