Întrebare recomandată | xKracksX a întrebat:

Sunt clasa a X-a, domeniul electronica automatizari si specializarea tehnician operator tehnica de calcul.Sunt din Cluj Napoca si aici vin intrebarile :
1.Ce facultate ar trebui sa urmez pentru continuarea specializarii mele? spuneti-mi numele facultatii si orasul (preferabil cat mai aproape de Cluj.)
2.Media de pe clasele IX-XII conteaza pentru inscrierea la facultate?

3 răspunsuri:
| PearMyPie a răspuns:

Poate ar trebui sa intrebi un profesor. Ei probabil ca stiu mai bine.

| xKracksX explică:

Nimic?