| MadalinX5 a întrebat:

Sunt Clasa a X-a si am 13 absente. Diriginta noastra a zis ca a venit directoarea si nu poate sa motiveze absentele pe luna Noiembrie. Eu am verificat si majoritatea absentelor sunt in Noiembrie! Probabil (nu sigur) ca le am de cand am fost plecat (1-7 Nov) dar am adus scutire pentru data aceea. Eu cand plecam de la ore plecat cu inca un coleg si el are 4 absente. Puteti sa ma ajutati si pe mine? Ce sa fac, cu cine sa vorbesc si cum se poate rezolva. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Krysthyne a răspuns:

Vorbeste cu diriginta si spune-i de scutire si vezi ce absente ai si roag-o sa te lamureasca sau poti ruga parintii sa discute cu diriginta.Nu sunt multe absente, asa ca nu e o mare problema.

7 răspunsuri:
| sara_8272 a răspuns:

Stii ca la 10 absente diriginta trebuie sa vb cu parintii, nu?
Incearca sa vb cu diriginta ta si cu profesorii ceilalti, poate te inteleg...

| BabyBlue16 a răspuns:

Pai.

| BabyBlue16 a răspuns:

Da'mi id tau de mes si iti zic ca raspunsul meu nu a ajuns ca e prea lung happy

| MadalinX5 explică (pentru BabyBlue16):

Super_madalin2006@yahoo.com

| BabyBlue16 a răspuns (pentru MadalinX5):

Esti on?! Daca vrei intra acum si vbim' si'ti zic sh ce sa faci tongue!

| BabyBlue16 a răspuns (pentru BabyBlue16):

Baga tu asta :-'. j.me95@yahoo.com

| BabyBlue16 a răspuns (pentru MadalinX5):

Ziceam sa-mi'l dai k iti zic pe mes. tongue