| DaniEllaG a întrebat:

Sunt curioasa cati dau anul acesta la Facultatea Ovidius din Constanta,sectia Stiinte Economice- Economia Turismului Comertului si a Serviciilor ( TURISM )? Si ce medii aveti? Eu am luat Bacul cu 8, 91 si sper sa am sansa de a fi la Fara Taxa, anul trecut ultima medie fiind 9 la 15 locuri, iar anul acesta fiind 27 de locuri. Astept pareri, decizii si nelamuriri.

1 răspuns:
| AnaMariaAlexandrq a răspuns:

Feluicitari pentru nota, pot spune ca esti o eroina dar altceva nu mai pot spune